Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

Tu mozesz zadać pytanie dotyczące zlotu


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
229 odpowiedzi na ten temat

#21 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 24 marca 2008 - 16:17

Dziękuję za wyczerpujące wypowiedzi :)

:kumple:

#22 OFFLINE   Bmaci3k

Bmaci3k
  • 212 postów
  • Dołączył: 07-12-2006
  • Skąd: Ciechanów

Napisany 24 marca 2008 - 20:57

Ja mam natomiast pytanko co do ceny. Na jaki wydatek muszę się mniej więcej przygotować poza dojazdem. i jeszcze jedno. W temacie o zlocie w dziale klubowym napisałem, że mogę zrobić banner na zlot za ok. 50zł m^2. można by zrobić taki dedykowany konkretnie pod V zlot z terminem i miejscem zlotu. Co Wy na to?

#23 OFFLINE   Soseq

Soseq

    Black is beautiful :)

  • 3 425 postów
  • Dołączył: 15-01-2007
  • Skąd: Katowice / Lędziny
  • Województwo: śląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 24 marca 2008 - 21:50

Na jaki wydatek muszę się mniej więcej przygotować poza dojazdem


z tego co pisała fresque to:

domek 150zł za dobę (czyli 25zł za osobę przy pełnym domku na dobę)

pokój 55zł za dobę na osobę

wyżywienie:
śniadanie - 20zł
obiad - 25zł
kolacja - 30zł

na zarazie to tyle :)

Byłem na:
III Zlot - Lidzbark Warmiński 2007, IV Zlot Kobyla-Góra 2007, V Zlot - Ślesin 2008, VII Zlot - Bocheniec 2009, VIII Zlot - Wawrzkowizna 2009, IX Zlot - Czaplinek 2010, X Zlot Ślesin 2010, XI Zlot - Żagań 2011, XII Zlot - Toruń 2011, XIII Zlot - Ślesin 2012, XIV Zlot Skwierzyna 2012, XV Zlot - Zakrzewo 2013, XVI Zlot - Częstochowa 2013

II Miejsce Car-Audio V Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio VII Zlot Bocheniec, I Miejsce Car-Audio VIII Zlot Wawrzkowizna, II Miejsce Car-Audio X Zlot Ślesin, I Miejsce Car-Audio XI Zlot Żagań, II Miejsce Car-Audio XII Zlot Toruń, I Miejsce Car-Audio XIII Zlot Ślesin


#24 OFFLINE   G.A.D.T.I.

G.A.D.T.I.
  • 936 postów
  • Dołączył: 07-10-2007
  • Skąd: ZGR-ZS-ZPY(PL)-M(D)
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 marca 2008 - 18:06

że mogę zrobić banner na zlot za ok. 50zł m^2. można by zrobić taki dedykowany konkretnie pod V zlot z terminem i miejscem zlotu. Co Wy na to?

Jestem za.







 


#25 OFFLINE   Marif

Marif

    mgrOmega

  • 331 postów
  • Dołączył: 06-03-2007
  • Skąd: Bełchatów
  • Województwo: łódzkie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 25 marca 2008 - 18:11

mogę zrobić banner na zlot za ok. 50zł m^2. można by zrobić taki dedykowany konkretnie pod V zlot z terminem i miejscem zlotu. Co Wy na to?


Ja również jestem za.
I`m The Legend - OPEL OMEGA











[SIGPIC][/SIGPIC]

#26 OFFLINE   GREKU

GREKU
  • 89 postów
  • Dołączył: 08-01-2008
  • Skąd: W-Wa

Napisany 25 marca 2008 - 19:32

Panowie podpowiedź dla takich co jeszcze was nie poznali i nie widzieli :-)
rozumie to tak
zlot data czerwiec ale gdzie to będzie dokładnie ?:-)

A jakie atrakcje tam będą to niech to zostanie jako niespodzianka organizacyjna
no wiecie jak wisienka na torcie!
Uważam że żadne wyścigi naszymi cywilnymi "wozidupami" nie są potrzebne a zamiast tego niech organizator zaprosi kogoś z prawdziwą wyścigówką na 1/4 mili (np. samochód z intercarsu") a nie udowadniajmy sobie ile OMEGA MV6 pojedzie czy tez jak pali się w nich gumę. :razz:
Jeżeli przemądrzam się to Przepraszam wszystkich !!! :lol:
GREKU

#27 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2008 - 19:33

Mam takie pytanie. Zapłacicie za ten baner? W tej kwestii zarząd klubu powinien się wypowiedzieć. Czy kasa za baner ma być z pieniędzy klubowych, czy ma być wliczony w opłatę zlotową.

Bmaci3k, napisz do kogoś z zarządu o tej możliwości. Niech się ustosunkują.

A teraz proszę się trzymać tematu wątku.

zlot data czerwiec ale gdzie to będzie dokładnie ?:-)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ośrodek "Wityng" w Ślesinie koło Konina.

A jakie atrakcje tam będą to niech to zostanie jako niespodzianka organizacyjna

Gdyby była taka możliwość. Niestety nie ma. Musi być opłata zlotowa, a trzeba wymienić za co się płaci.

#28 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2008 - 19:37

Ja mam natomiast pytanko co do ceny. Na jaki wydatek muszę się mniej więcej przygotować poza dojazdem. i jeszcze jedno. W temacie o zlocie w dziale klubowym napisałem, że mogę zrobić banner na zlot za ok. 50zł m^2. można by zrobić taki dedykowany konkretnie pod V zlot z terminem i miejscem zlotu. Co Wy na to?


trochę bezsensu.. jeżeli już baner to bez info o V Zlocie, bo co zrobimy z nim po zlocie?? Wyrzucimy czy powiesimy w garażu??

Jeśli już to ogólny baner Klubu, chciałem jednak zauważyć, że banery mamy już dwa.

#29 OFFLINE   GREKU

GREKU
  • 89 postów
  • Dołączył: 08-01-2008
  • Skąd: W-Wa

Napisany 25 marca 2008 - 20:51

Ok ! rozumię dzieki za info ADMIN :mrgreen:
A może ktos powinien zrobić kilka slajdów *.PDF " ZAPROSZENIE" gdzie jasno będzie powiedziane:
za ile co co prawdopodobnie bedzie "atrakcje na zlocie" uzależnione od ilosci uczestników.
W zaproszeniu tym na głównej stronie powinien być podany nr konta klubu i kto chce ten wpłaca i jedzie !(a nie na hip hip hura bo papier wszystko zniesie !!)
ale
Też niech tak bedzie formułka że jeżeli :mrgreen: wpłacisz to klub nie oddaje i "darczyńca" odpowiada za siebie ! :mrgreen:
Znowu sie wymadrzam TAK przepraszam !!
Ale
ile razy tu wchodze to wszystkiego trzeba szukać gdzie co jak i pytać pisać itp :mrgreen:
GREKU

#30 OFFLINE   lord_craven

lord_craven

    Ciem kotka!

  • 5 572 postów
  • Dołączył: 30-08-2006
  • Skąd: Giedlarowa
  • Województwo: podkarpackie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 25 marca 2008 - 21:07

GREKU, spokojnie, to nie pierwszy nasz zlot. Wszystko w swoim czasie pojawi sie na forum.

#31 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 marca 2008 - 08:10

Uważam że żadne wyścigi naszymi cywilnymi "wozidupami" nie są potrzebne a zamiast tego niech organizator zaprosi kogoś z prawdziwą wyścigówką na 1/4 mili (np. samochód z intercarsu") a nie udowadniajmy sobie ile OMEGA MV6 pojedzie czy tez jak pali się w nich gumę. :razz:

myślisz że oni za darmo przyjeżdżają ??? niestety nie


ile razy tu wchodze to wszystkiego trzeba szukać gdzie co jak i pytać pisać itp :mrgreen:

skoro tak to i tu sobie poczytaj http://forum.omegakl...hread.php?t=442
a jeśli chcesz mieć wpływ na to co sie dzieje to kliknij ten link http://forum.omegakl...upcp.php?g=4251

#32 OFFLINE   fresque

fresque
  • 42 postów
  • Dołączył: 16-08-2007
  • Skąd: Lubotyń

Napisany 26 marca 2008 - 20:30

Tak się zastanawiam, czy ktoś w ogóle czyta temat dotyczący zlotu i używa pożytecznej opcji "Szukaj"... Trochę wysiłku poproszę. A poza tym to nie jest wiejskie wesele, żeby zaproszenia imienne wysyłać :grin: Tak sobie myślę, że jak ktoś chce przyjechać na zlot to sobie poszuka informacji, bo raczej na bieżąco wszystko można w tym temacie znaleźć. A naprawdę, nie jest nazbyt rozbudowany... :wink:
Nawet jeśli urodziłeś się w stajni nie znaczy, że jesteś koniem.

Zdjęcia a la Fresque

#33 OFFLINE   GREKU

GREKU
  • 89 postów
  • Dołączył: 08-01-2008
  • Skąd: W-Wa

Napisany 26 marca 2008 - 20:33

myślisz że oni za darmo przyjeżdżają ??? niestety nie

Ok za darmo nie przyjadą ale jak wszyscy uczestnicy coś kupią w intercarsie za kwotę 50 zł zapewniam cię jeżeli dobrze sie to rozegra to przyjadą
Następny pomysł napisać do Kornackiego z TVN Turbo i oprosić co i jak i poprosić o przyjechanie na zlot w końcu jesteśmy posiadaczami OMEG klasyków jedynych w swoim rodzaju!!

skoro tak to i tu sobie poczytaj http://forum.omegakl...hread.php?t=442
a jeśli chcesz mieć wpływ na to co sie dzieje to kliknij ten link http://forum.omegakl...upcp.php?g=4251[/quote]

Dzieki za linki ale chodziło mi o to że nowi członkowie którzy ewentualnie chcieli by uczestniczyć w zlocie nie maja pojęcja że coś takiego istnieje jak zlot OMEG z całej Polski!
Napewno się zgodzisz że nie łatwo jest dotrzeć do info i tym spotkaniu w gąszczu tylu postów chętnych itp!
Ale pewnie sie wymądrzam i przepraszam jeszcze raz wszystkich których bulwersuje !! :grin:
Jezeli mam już nic nie mówić ok !!!SORKI :roll:
GREKU

#34 OFFLINE   GREKU

GREKU
  • 89 postów
  • Dołączył: 08-01-2008
  • Skąd: W-Wa

Napisany 26 marca 2008 - 20:50

fresque ,
Powiedź tak szczerze, jak byś dopiero co weszła na te forum i zarejestrowała byś się a potem otrzymała byś zaproszenie na zlot OMEG z całej Polski to czy nie zrobiło by sie tobie miło ?? :mrgreen:

O.K może nie mam racji !!! :lol:
KONIEC :mrgreen:
GREKU

#35 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 marca 2008 - 21:02

Ok za darmo nie przyjadą ale jak wszyscy uczestnicy coś kupią w intercarsie za kwotę 50 zł zapewniam cię jeżeli dobrze sie to rozegra to przyjadą

chyba sobie żartujesz :smiech:

Dzieki za linki ale chodziło mi o to że nowi członkowie którzy ewentualnie chcieli by uczestniczyć w zlocie nie maja pojęcja że coś takiego istnieje jak zlot OMEG z całej Polski!

ale żeby móc decydowac trzeba być klubowiczem

Napewno się zgodzisz że nie łatwo jest dotrzeć do info i tym spotkaniu w gąszczu tylu postów chętnych itp!

raczej nie ma z tym najmniejszego problemu bo jest eksponowane na forum i na stronie głównej forum na samej górze ....


PS. nie dopisój posta pod postem tylko używaj EDYTUJ

#36 OFFLINE   GREKU

GREKU
  • 89 postów
  • Dołączył: 08-01-2008
  • Skąd: W-Wa

Napisany 26 marca 2008 - 21:11

No właśnie,
Po co w ogóle o tym gadać no nie ? :lol:
Po co ślepemu okulary !! :mrgreen:
Najlepiej to nie próbować bo poco Prawda :mrgreen:
OK !!!
"I rest my case"!!! koniec nie było bo i tak nie jestem klubowiczem z krwi i kości no tak !!! :mrgreen:
GREKU

#37 OFFLINE   egon

egon
  • 5 983 postów
  • Dołączył: 28-07-2006
  • Skąd: Ujście/Piły
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.2 V6 Y32SE

Napisany 26 marca 2008 - 21:34

Post jest o zlocie a nie czy jest ktos klubowiczem czy nie.
na głównej stronie jest wyszystko ,no i troche wysiłku w to włożyć ,efekt murowany

#38 OFFLINE   Bmaci3k

Bmaci3k
  • 212 postów
  • Dołączył: 07-12-2006
  • Skąd: Ciechanów

Napisany 27 marca 2008 - 01:21

A jeśli ze mną przyjadą 2 osoby (czyli razem ze mną bedą 3 :mrgreen: ) to muszę rezerwować 2 pokoje czy możliwa jest jakaś dostawka?

#39 OFFLINE   fresque

fresque
  • 42 postów
  • Dołączył: 16-08-2007
  • Skąd: Lubotyń

Napisany 27 marca 2008 - 18:42

Ok, kwestia dostawek nadal czeka na wyjaśnienie. Tak sobie myślę - bo przecież nikt tak naprawdę nie będzie sprawdzać w pokojach, w ile osób śpimy - że w ostateczności można wziąć przecież karimatę, śpiwór i spać w trójkę, dzieląc sobie koszty noclegu. Jak znam życie z dostawką byłoby drożej, niż gdybyś podzielił koszt pokoju dwuosobowego na 3 osoby.
Podobnie jest z domkami - w "salonie" jest mnóstwo miejsca, rozkładana kanapa i płaci się tylko za domek, nie za ilość osób. A jakoś nie zauważyłam, żeby rezerwowano domki w więcej niż 6 osób (nie biorę tu pod uwagę dzieci). Rozumiem, że każdy ma ochotę na odrobinę wygody :wink: , ale w sytuacji podbramkowej to jest wyjście.

Jeśli chodzi o dzieci, to ceny wyglądają tak, jak pisałam wcześniej (tylko za nocleg w domku płaci się opłacając cały domek niezależnie od ilości osób).

UWAGA!
Jeśli ktoś chce przyjechać przyczepą kempingową (ostatnio Thin się mnie o to pytał, choć wiem, że już jej nie przywiezie) lub rozbić namiot to ceny wyglądają następująco:
namiot: 10 zł/dobę/sztukę
przyczepa: 20 zł/dobę/sztukę.
Obiekt nie jest jednak przystosowany pod tym względem (nie ma otwartych prysznicy, przyłączy prądu itp), ale od czego są koledzy z domków i pokoi :wink:
Nawet jeśli urodziłeś się w stajni nie znaczy, że jesteś koniem.

Zdjęcia a la Fresque

#40 OFFLINE   THIN

THIN
  • 1 365 postów
  • Dołączył: 31-08-2007
  • Skąd: Konstancin
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 27 marca 2008 - 22:34

HAHA

No ja się akurat ani o namiot ani o przyczepę nie pytałem ponieważ żadnego nie posiadam i nie zamierzam, ale za to pytałem o standard poki (czy są takie jak w opisie ośrodka i czy cena jest za ten właśnie pokój 55zł) i dostałem odpowiedź potwierdzającą więc gra gitarrrra i wszyscy się cieszą :)