Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

OC przepisac na nowego wlasciciela


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 OFFLINE   hubert-87

hubert-87
  • 9 postów
  • Dołączył: 02-03-2008
  • Skąd: Zamość

Napisany 08 marca 2008 - 15:08

Witam kupilem niedawno omege mv6 3,0 z wykupionym oc do konca lstopada tego roku i moje pytanie jest takie czy mozna przepisac oc na nowego wlasciciela chodzi tu o mnie zeby tam widnialy moje dane ?
Samochod bedzie jezdzil za wschodnia granice a tam jest to wymagane, musze byc jego wlascicielem oraz miec oc z moimi danymi
Jeszcze jedna sprawa zielona karta czy mozna ja dokupic do juz istniejacego oc?
I czy najpierw musze go przerejestrowac ?
chodiz tutaj o link4 w moim miescie nie maja siedziby tak to bym podjechal i zpaytał

#2 OFFLINE   hampster

hampster
  • 430 postów
  • Dołączył: 24-02-2007
  • Skąd: Dobrzyca
  • Województwo: wielkopolskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 3.0 V6 X30XE

Napisany 08 marca 2008 - 15:31

Jak przerejestrujesz auto to zgłoś się do ubezpieczyciela u którego auto jest ubezpieczone. Ubezpieczyciel dokona rekalkulacji ubezpieczenia pod kątem różnicy między twoimi a poprzedniego właściciela zniżkami i wystawi Ci dodatkowy dokument, świadczący o zmianie właściciela ubezpieczonego pojazdu.
Zieloną kartę możesz dokupić.

#3 OFFLINE   _Maciek_

_Maciek_
  • 465 postów
  • Dołączył: 20-11-2007
  • Skąd: Warszawa

Napisany 08 marca 2008 - 15:36

Najpierw musisz auto przerejestrować, później dopiero weź się za ubezpieczenie, ponieważ na polisie OC musi widnieć właściciel auta i nowy nr rejestracyjny. A dalej tak jak hampster napisał.

Pozdr.
M.

#4 OFFLINE   bogumil.s

bogumil.s

    made in france

  • 4 238 postów
  • Dołączył: 26-03-2007
  • Skąd: Rzeszów
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 marca 2008 - 18:05

Samochod bedzie jezdzil za wschodnia granice a tam jest to wymagane, musze byc jego wlascicielem oraz miec oc z moimi danymi
Jeszcze jedna sprawa zielona karta czy mozna ja dokupic do juz istniejacego oc?

zielona przeważnie wydają za darmo ale to zależy od towarzystwa