Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

czym sie zajmujesz/na czym sie znasz


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
165 odpowiedzi na ten temat

#141 OFFLINE   lukwel

lukwel
  • 658 postów
  • Dołączył: 21-06-2007
  • Skąd: Wisznice
  • Województwo: lubelskie
  • Auto: Omega B FL
  • Silnik: 2.5 TD X25DT

Napisany 30 czerwca 2007 - 17:42

Ja jestem blacharzem lakiernikiem mam własny warsztat i pracuje

#142 OFFLINE   actom

actom
  • 224 postów
  • Dołączył: 16-07-2006
  • Skąd: Warszawa/Częstochowa

Napisany 01 lipca 2007 - 08:09

To ja może coś napiszę. Z wykształcenia informatyk po Politechnice Częstochowskiej, dodatkowo MBA w Warszawie. Pracuję w agencji interaktywnej i kieruję działem IT, zajmujemy się produkcją serwisów internetowych oraz hurtowni danych. W czasie wolnym, jak pewnie większość z Was uwielbiam bawić się samochodami. Jestem członkiem klubów Forda Capri, F-body, Subaru, 4x4. Bawiłem się tuningiem elektronicznym V8mek chevroleta, a teraz powoli staram się rozgryzać sterowniki Opla. Dzięki temu że mój szef ma podobne zainteresowania mam również szanse pobawić się przy tuningu 911tek Porsche, szczególnie 996/997 S. Miałem przyjemność poprowadzić najszybsze (900 - 1100KM) egzemplarze Porsche na świecie. Jeżeli potrzebowalibyście coś od 9ff czy Techart'u to mogę pomóc.

#143 OFFLINE   MINIO

MINIO
  • 267 postów
  • Dołączył: 26-10-2006
  • Skąd: Szczecinek

Napisany 01 lipca 2007 - 09:47

A ja natomiast skończyłem lieum mechaniczne elektromechanik
po problemach z pracą w polsce wybrałem się do włoch
po dwóch latach w budowlance znalazłem prace prace
z której jestem zadowolony a minowicie jestem operatorem robota
spawalniczego w firmie daldoss elewetronic
www.daldoss.com firma zajmująca się produkcja wind
W czasie wolnym natomiast lubię walnąć się pod auto i poszperać
99% napraw itd robie sam

#144 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 08 lipca 2007 - 20:33

ja powoli zabieram sie za zmiane stylu zycia. Zaczalem prawo jazdy C+E :mrgreen: .
koncze staz w ASO Opel pod koniec grudnia i od przyszlych wakacji mam zamiar zostac zawodowym kierowca. dalej studiuje mechanike i budowe maszyn.


 


#145 OFFLINE   trakerr

trakerr
  • 151 postów
  • Dołączył: 18-06-2006
  • Skąd: Chełmek . . . . . . 2.5TD & 2.5DTI

Napisany 10 lipca 2007 - 19:59

Ja natomiast jestem kierowca zawodowym i prowadze wlasna firme transportowa ogolnie ciezki sprzet jak to niektorzy mowia TIRy w wolnym czasie (czego malo) grzebie przy autach duzych i Omie co tylko jestem wstanie zrobic robie sam
Beedzie sie działo...

#146 OFFLINE   SQN

SQN
  • 120 postów
  • Dołączył: 24-05-2007
  • Skąd: Toruń

Napisany 11 lipca 2007 - 22:11

heh ;] z zawodu: mechanik precyzyjny automatyk - kompletne zero w zawodzie :cool: ....wykonuję każdy rodzaj mebli....począwszy od domowych przez biurowe do przemysłowych, wykluczając wszelaką tapicerkę.....dodatkowo mam szmatex z markowymi ciuchami.....i działam w kierunku otwarcia hurtowni ( oczywiście odzież ). Mechanika samochodowa - kompletne zero :neutral:.....hobby ? rybki und muzyka ( 7 lat perkusji :cool: ) i szport oczywiście :cool:



p.s. Gra ktoś w hokeja :?: :idea:
Ciężka opcja !

#147 OFFLINE   GregorN

GregorN
  • 79 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Bytom

Napisany 12 lipca 2007 - 03:57

p.s. Gra ktoś w hokeja :?: :idea:


grałem w podstawówce :D chyba z 5 lat nawet :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem... Ściągnie Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem :D

#148 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 lipca 2007 - 21:23

A ja wreszcie zmieniam pracę!!!!! :yes_yes: z transporumiejskiego uciekam w turystykę!!!!no może nie taką typową bo będę robił linie PL-NL-NL-PL busem.....oczywiście dziewiątką bo bez tacho...... :grin: NARESZCIE KONIEC Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ!!!!!choć trochę mi szkoda........ale czego człowiek nie zrobi dla lepszej kasy........
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#149 OFFLINE   Tretter1985

Tretter1985
  • 119 postów
  • Dołączył: 22-01-2007
  • Skąd: Kraków

Napisany 06 sierpnia 2007 - 07:33

Mnustwo ludzi, zajmujących się elektryką, elektroniką jeździ Oplem Omegą z tego co widzę. Ja się niestety nie bedę mógł zaliczyć w poczet elektryków. Jestem studentem Rosjoznastwa na Uniwersytecie Jagielońskim. Pracuje w Telekomunikacji Polskiej jako doradca telekomunikacyjny. Zaujmuje sie obsługą klientów biznesowych... Ponadto mam uprawnienia instruktorskie jazdy konnej. Konie są moją pasją po pracy i nimi najczęściej się zajmuje. Jest to też moje dodatkowe źródło dochodu bo od czasu do czasu ucze ludzi jeździć. Wcześniej prowadziłęm wraz z mamą stadninę ale stwierdziliśmy ze konie będziemy trzymać przedewszystkim dla siebie. Jeżeli ktoś by chciał spróbować swoich sił w jeździectwie to serdecznie zapraszam.
Ponadto miłość do samolotów - lotnictwo to moja pasja, szczególnie historia lotnictwa.
Jest to na tyle mocne, że znam biograwie większości asów lotnicta z czasów 2 WŚ.

Znam się właśnie na jeździectwie, moge doradzic w dziedzinie rozwiązań telekomunikacyjnych w Waszej firmie...

POZDRAWIAM!
Owalna, Ogromna, Oszałamiająca... OMEGA!!!!

#150 OFFLINE   jari.t

jari.t
  • 5 postów
  • Dołączył: 20-07-2007
  • Skąd: Włocławek

Napisany 06 sierpnia 2007 - 08:14

A ja jestem kierowcą zawodowym.Kilka lat byłem taksówkarzem,kierowcą Tira a teraz pomykam w komunikacji miejskiej autobusem.Po godzinach pomagam żonie w jej firmie.Prowadzi ona sprzedaż okien.

#151 OFFLINE   kaskader83

kaskader83

    Przygoda z Omegą twała 11 lat...

  • 898 postów
  • Dołączył: 22-03-2007
  • Skąd: Opole
  • Województwo: opolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 06 sierpnia 2007 - 20:10

A ja jestem kierowcą zawodowym.Kilka lat byłem taksówkarzem,kierowcą Tira a teraz pomykam w komunikacji miejskiej autobusem.Po godzinach pomagam żonie w jej firmie.Prowadzi ona sprzedaż okien

A czym jeździsz?ja troszkę jeździłem ikarem (fuj) potem jelczem m121 a teraz MAN NG272-to najczęściej a czasem NL222.....
I ty możesz zostać Klubowiczem.
Jak?? => Tak!!

#152 OFFLINE   jumbo22

jumbo22
  • 30 postów
  • Dołączył: 03-08-2007
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 06 sierpnia 2007 - 21:36

Witam wszystkich :)

Ja też nie jestem elektrykiem a ROLNIKIEM z wykształcenia :)
Ukończony ATR Bydgoszcz (obecnie UTP Bydgoszcz) mgr inż. rolnik
specjalizacja gleboznawca a praca mgr z Biodegradacji zanieczyszczeń ropopochodnych.
Fajni brzmi a co robie ????
Jestem regionalnym kierownikiem sprzedaży dla P&G ( Procter and Gamble, czyli pieluchy, proszki i inna chemia gospodarstwa domowego :) od niedawna i chyba już nie długo bo szukam czegoś innego :(
Byłem już przedstawicielem na Polskę czeskiej firmy produkującej premiksy dla żywienia bydła i trzody,
Dyrektorem handlowym w Hucie szkła wolno formowanego,
Ponad 2 lata w GB na farmach od zbierania truskawek przez nawadnianie i nawożenie pól po managera :) i jakoś mnie podkusiło i wróciłem :( na starszego referenta w ARR ale tam to jest polityczne bagno i zmieniłem na Przedstawicielkę.

Od tamtej pory pomykam Combo-lotem a weekendy siedzę i dłubie w mojej MV6 likwidując kolejne usterki po rzeźnikach którzy ją podobno naprawili po dzwonie jak sprowadzili ją do Polski.

No i znowu się rozpisałem :)

A tak naprawdę to jestem człowiekiem który dużo ludzi zna i jak coś potrzeba to dużo mogę załatwić :)
Koniec reklamy
MV6 RULEZ

#153 OFFLINE   GreGoriO

GreGoriO

    carreteras bonitas

  • 346 postów
  • Dołączył: 21-07-2007
  • Skąd: Katowice, Costa del Sol
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 07 sierpnia 2007 - 00:10

a ja jestem z zawodu TECHNIK ELEKTROENERGETYK, jak to dumnie brzmi :yes_yes:
w polsce pracowałem w zawodzie z małą przerwą na sklepik spożywczy 7 lat,
tu w hiszpanii też w zawodzie ale mógłbym napisać ksążkę "KABLEM PRZEZ HISZPANIĘ" :peace: bo jakoś tak wyszło, że układam kable od 2 lat. ale już nie długo bo zmieniam firmę. Z kraju wyjechałem w 2004 r.
generalnie: wszystko co mamy w domu pod postacią kabla i bez to nie jest mi obce.

POZDRAWIAM

#154 OFFLINE   szokol

szokol
  • 311 postów
  • Dołączył: 04-06-2007
  • Skąd: Będzin

Napisany 07 sierpnia 2007 - 20:56

Witam

Inżynier Elektryk. Kierunek Elektroenergetyka.

Zainteresowania:

Zawodowo nie za bardzo (nudzi mnie to już troche)

Dla przyjemności - motoryzacja (pracowałem rok jako mechanik samochodowy)
Sam grzebie przy swoim aucie (poprzednio Calibra)

Mała pasja - II Wojna Światowa (Tylko Armia Rzeszy - Afrika Korps itp.)

#155 OFFLINE   BARMAN

BARMAN
  • 29 postów
  • Dołączył: 16-03-2007
  • Skąd: WAWA

Napisany 08 sierpnia 2007 - 12:53

Witam Szanowne grono OMEGA - maniakow. Chyba tak moge powiedziec. Jestem Radca Prawnym i pracuje troche w wojsku a troche w roznych spolkach.. Ale jestem cywilem.

Pzodrawiam

#156 OFFLINE   fresque

fresque
  • 42 postów
  • Dołączył: 16-08-2007
  • Skąd: Lubotyń

Napisany 17 sierpnia 2007 - 10:46

Moze tez sie przyda: praca sekretarki do nieczego sie tu nie przyda, ale jesli potrzebujecie tlumaczen z i na angielski oraz (uwaga, tak, to jest ten smieszny jezyk;) czeski to sluze pomoca:) POza tym, jesli planujecie wypady do Czech, to chetnie moge Wam przygotowac jakis plan wycieczki i ciekawostki nieznane zwyklym przewodnikom;)

Oprocz tego zajmuje sie malarstwem oraz polprofesjonalnie grafika 2D i fotografia (paru czlonkow tego zacnego grona, w tym tez Zarzad OKP moze potwierdzic), wiec tez chetnie sluze pomoca;)

A moja obecnosc tu to wynikowa nie tylko sytuacji prywatnej, ale i tez malego pokrecenia na punkcie motoryzacji;)

To tyle tytulem uzytecznosci publicznej;)
Nawet jeśli urodziłeś się w stajni nie znaczy, że jesteś koniem.

Zdjęcia a la Fresque

#157 OFFLINE   lolek

lolek
  • 45 postów
  • Dołączył: 22-08-2007
  • Skąd: PL

Napisany 22 sierpnia 2007 - 19:52

a mnie chyba już nie bardzo lubicie za mój zawód... :police:
klubowicze mają fory :mrgreen:

#158 OFFLINE   chomiczek

chomiczek

    Administrator

  • 15 postów
  • Dołączył: 22-06-2015
  • Skąd: Wadowice
  • Województwo: małopolskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 22 sierpnia 2007 - 19:54

klubowicze mają fory

szkoda, że tak daleko mieszkasz ;)

#159 OFFLINE   lukaszzak

lukaszzak
  • 190 postów
  • Dołączył: 17-08-2007
  • Skąd: Wrocław / Świdnica

Napisany 22 sierpnia 2007 - 20:55

Od przeszło 4 lat na własnych śmieciach, w związku z czym jestem CEO :-)

Branża teleprogramistyczna :) Ogólnie rzecz ujmując centrale PBX VoIP, systemy informatyczne (programowanie), soft na zamówienie i tak dalej. Z hardware mam kontakt raczej tylko w skali hurtowej, budowałem ostatnio CallCenter we Wrocławiu, spore zamówienie sprzętu, więc mi się chciało, detal jest nieopłacalny i upierdliwy.

Aktualnie jestem w trakcie moich trzecich studiów, tym razem na kierunku informatycznym, może w końcu te skończę.
VoIP - tanie rozmowy telefoniczne - PL 9gr, GSM 49gr. Przy doładowaniu do 480 minut gratis!
cotel

#160 OFFLINE   lolek

lolek
  • 45 postów
  • Dołączył: 22-08-2007
  • Skąd: PL

Napisany 24 sierpnia 2007 - 08:47

chomiczek,

szkoda, że tak daleko mieszkasz

jadąc na mazury możesz na tą ulge trafić :wink: setki ludzi przejeżdża przez Ciechanów z całej Polski,niektórzy opuszczają miasto z kilkoma punktami na koncie niestety... :???: