Skocz do zawartości

Omega Klub Polska używa Ciasteczek. Zapoznaj się z Polityka Prywatności aby uzyskać więcej informacji. Aby usunąć ten komunikat, kliknij przycisk po prawej:    Akceptuje Ciasteczka

- - - - -

czym sie zajmujesz/na czym sie znasz


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
165 odpowiedzi na ten temat

#41 OFFLINE   GISKARD

GISKARD
  • 3 534 postów
  • Dołączył: 17-06-2006
  • Skąd: Pionki
  • Województwo: mazowieckie
  • Auto: Omega B
  • Silnik: 2.5 V6 X25XE

Napisany 27 października 2006 - 18:58

w banku jako informatyk

.............. :looz: :diable:

#42 OFFLINE   plodz

plodz
  • 11 postów
  • Dołączył: 19-09-2006
  • Skąd: Łódź

Napisany 27 października 2006 - 23:25

Ja jestem chłodnym gościem zajmuje sie klimatyzacja, chłodnictwem, automatyką chłodniczą czyli nudy ! Klima lokali, :smile: ( importuje z chin, wiec za czapke ryzu!) marketów, domów itp itd, polecam sie pamieci!!
KOALICJA TRWA I TRWA MAć!!

#43 OFFLINE   finka_01

finka_01
  • 1 postów
  • Dołączył: 27-10-2006
  • Skąd: ząbki

Napisany 29 października 2006 - 14:28

A ja sie grzecznie ucze i spotykam z Mondeomaniakami ♥ :twisted: :yes_yes:

#44 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 31 października 2006 - 19:02

w ramach tworzenia bazy "co kto potrafi" tez sie dolacze :mrgreen:

jestem studentem informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej (obecnie 5 rok czyli ostatni ale z barku czasu cholera wie czy jeszcze tam nie zabawie :mrgreen: ). Od dawna mam swira na punkcie komputerow, 3 lata pracowalem w firmie komputerowej jako spec od wszystkiego, głównie od systemow, sieci wrednego oprogramowania i drukarek. Pozniej praca w JC Auto S.A. na stanowisku doradca do spraw sprzedaży/magazynier a obecnie pracuje jako technik i mam udziały w firmie zajmujacej sie serwisem drukarek, kser, skanerow, ploterow i ogolnie szeroko pojetego biurowego dziadostwa :mrgreen: oraz eksploatacja tego talatajstwa (tusze tonery)

Czas wolny spedzam glownie przy Megi, wynajdujac sobie nowe rzeczy do usprawnienia, usterki do usuniecia (ech te skrzypiace plastiki), gram w bilarda i pije piffo :lol: :piwo:

Kryptoreklama: jakby ktos potrzebowal to moge fajne ceny zaoferowac :mrgreen:

To by chyba bylo na tyle :cool:

#45 OFFLINE   SzoFFer

SzoFFer
  • 322 postów
  • Dołączył: 15-06-2006
  • Skąd: Kielce

Napisany 31 października 2006 - 20:58

elo BzQ sluchaj, ja nie umiem kompa sformatowac, widze ze mieszkamy w tym samym miescie moze mi pomozesz?? :mrgreen:

#46 OFFLINE   aniolmaciej

aniolmaciej
  • 468 postów
  • Dołączył: 01-09-2006
  • Skąd: Łęknica

Napisany 01 listopada 2006 - 16:59

dalacze sie . ja znam sie na wszystkim co kopiuje , drukuje , powiela , naswietla itp itd . A w tym roku skonczylem politologie hehhee ni w piec ni w dziewiec ...

#47 OFFLINE   BzQ

BzQ

    Duszna KIA

  • 1 184 postów
  • Dołączył: 19-07-2006
  • Skąd: Kielce
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 01 listopada 2006 - 17:27

O widze ze kolega z konkurencji :mrgreen: Na cale szczescie dzieli nas troche wiec nie bedziemy sobie przeszkadzac :cool:

#48 OFFLINE   luiggi

luiggi
  • 61 postów
  • Dołączył: 01-11-2006
  • Skąd: Ćmielów

Napisany 25 listopada 2006 - 19:06

Jam jest Lakiernik

#49 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 listopada 2006 - 19:29

O kurna! Przegapiłem taki temat :) A mam co opowiadać :p



Jestem akwizytorem :lol:


A tak poważnie... to prawie, bo Przedstawicielem Handlowym.

Ale od początku:
Uczyć mnie sie nie chciało więc mam tylko zawodówę.
Potem 4 lata jako kierowca na autach dostawczych.
5 lat jako kierowca też na dostawczych, przy okazji sprzedawca.
A teraz PH.

Uwielbiam jeździć samochodami, mogę spedzic dobę za kółkiem i przejechać w ciul kaemów. Niestety tylko mam kategorie B ale jak zarobie to rozszerzę ;) Może również kurs instruktora nauki jazdy ;) Ale z moją psychiką to długo bym nie pociągnął :roll: Na mechanice sie nie znam, ewentualnie koło wymienie :p Chociaż wolę dojechać na kapciu do najbliższej wulkanizacji :D

Interesuję się oprócz kobiet i innych używek budową domów. Od małego marzyłem o domku z ogródkiem. Może jakiś atrakcyjny kredyt spełni moje marzenia :)

#50 OFFLINE   maxel

maxel
  • 472 postów
  • Dołączył: 04-08-2006
  • Skąd: Ruda Śląska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 25 listopada 2006 - 22:40

Pracownik dołowy w kopalni Polska-Wirek,pięć lat w metanometri,od trzynastu lat jako sygnalista szybowy.
Po za tym prowadzę z zoną działalność gospodarczą,handlujemy babskimi ciuchami i jakoś leci.Co do zainteresowań i umiejętności to nieskromnie tak zwana "złota rączka" :wink:

#51 OFFLINE   fotozen

fotozen
  • 152 postów
  • Dołączył: 24-08-2006
  • Skąd: Bydgoszcz

Napisany 25 listopada 2006 - 23:27

Jakby ktoś potrzebował fotografa - to już wie.
Jakby chałupę se chciał zaprojektować (za 2 lata będzie komplet uprawnień :-D) - to już wie.

Ogólnie rzecz biorąc jestem po Konstrukcjach budowlanych i inżynierskich :-)
Pzdr, Zen

#52 OFFLINE   Luqua

Luqua
  • 941 postów
  • Dołączył: 14-10-2006
  • Skąd: Chełm
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 26 listopada 2006 - 00:06

Ja to se normalne jest student państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (zaocznie inżynierskie 4 letnie dopiero zaczęte) a na codzień to ja jest starzysta w warsztacie mechanicznym i sie przymierzam do otworzenia wlasnej dzialalności gospodarczej w postaci sklepu motoryzacyjnego :-) Co do pracowania to przepracowalem cale 2 tygodnie jako przedstawiciel handlowy w branży kosmetycznej i... to nie dla mnie. Wiecej oprocz starzu sie jeszcze niczewgo nie czepilem ale mam tylko 20 lat. pozdrowionka to all :cool:


 


#53 OFFLINE   g1banderas

g1banderas
  • 51 postów
  • Dołączył: 20-06-2006
  • Skąd: pruszcz gd / ?
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Nie mam Omegi
  • Silnik: nie mam Omegi

Napisany 26 listopada 2006 - 16:04

niech i ja sie dolacze;
od zawsze pasjonowaly mnie samochody,wiec kiedys skonczylem"samochodowke"
od kilku lat jestem kierowca samochodu ciezarowego - bardziej z koniecznosci niz z zamilowania.
w wolnych chwilach buszuje w necie albo grzebie przy samochodzie,choc na to ostatnie mam coraz mniej czasu.
pozdrawiam :czesc:
gaz jest do kuchenek a olej roślinny do smażenia

#54 OFFLINE   Mariusz

Mariusz

    *********

  • 3 094 postów
  • Dołączył: 18-11-2006
  • Skąd: warszawa

Napisany 27 listopada 2006 - 17:59

Witam.Ja pracuje w Tramwajach Warszawskich jako rob.torowy i codziennie zmagamy się z robotą w nocy,by rano tramwaje mogły wyjecjechać na trase. A w wolnych chwilach interesuje się sportem , motoryzacją.Pozdrawiam Mariusz.

#55 OFFLINE   Twaróg

Twaróg
  • 378 postów
  • Dołączył: 15-10-2006
  • Skąd: Kobyłka
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 16 grudnia 2006 - 19:41

[...]

A ja skończyłem samochodówke teraz studiuje zaocznie kierunek informatyka w telekomunikacji (ale bardziej by wojsko mnie nie scigneło wole samochody) a pracuje jako kierowca najpierw dostawczym teraz ciężarowym ( z HDS wiec moge komu co przenieść/przewieść) a woże takich jak Mariusz łącznie z nim.
pozdro



[edit cita] Najpierw pomyśl, potem napisz.


#56 OFFLINE   Slawko

Slawko
  • 54 postów
  • Dołączył: 10-12-2006
  • Skąd: Newry

Napisany 16 grudnia 2006 - 20:53

Heh... Technik Elektryk z wkształcenia, informatyk z zamiłowania. Pracowałem tu i tam. Od 2 lat w Irlandii gdzie kupiłem moją pierwszą OMKĘ. Pracuje jako kierowca forklifta w tej chwili :) To to w avatarze :)

Pozdro for @ll :D :peace:

#57 OFFLINE   zwloki

zwloki

    omega

  • 680 postów
  • Dołączył: 02-11-2006
  • Skąd: olsztyn, cork
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 17 grudnia 2006 - 06:47

techik mechanik z zawodu :),
ale czepialem sie juz tylu profesji, ze niczego nieumiem porzadnie zrobic :)
obecnie pracjuje jako nocny portier w jednym z irlandzkich hosteli :mrgreen: !

#58 OFFLINE   studys

studys
  • 44 postów
  • Dołączył: 17-11-2006
  • Skąd: Warszawa

Napisany 17 grudnia 2006 - 20:53

Ja mam skończoną PW wydział Mechatroniki, troszkę to zawiłe i uczyli w sumie wielu rzeczy ale żadnej w porządnym stopniu. Troszkę znam się na metrologii, jakości,mechanika itp.
Z zamiłowania jestem informatykiem, do niedawna pracowałem w sklepie komputerowym gdzie serwis,skład montaż komputerów, małe sieci itp. Troszkę bawiłem się linuksem FC ale z powodu braku czasu słabo go znam. Lubię też programować aleto są tylko podstawy (Pascal i Delphi). Aktualnie jestem na etapie robienia swojej stronki. Mam zamiar zrobić z wykorzystaniem Joomli i samemu.
Niestety nie jestem żadnym adminem i niemam żadnych certyfikatów. Od jutra zaczynam pracę w MediaMarkt w serwisie (szukali komputerowca).
Dodatkowo interesuje się motoryzacją i komórkami.

Widzę że moja wiedza przy niektórych jest mizerna ale staram się. Teraz mam na wsio mniej czasu z powodu małego szkraba który wszystkim daje w kość.
Teoria jest ważna ale praktyka ważniejsza

#59 OFFLINE   Ingielewicz

Ingielewicz
  • 1 postów
  • Dołączył: 26-11-2006
  • Skąd: Gdansk/Papenburg

Napisany 18 grudnia 2006 - 10:25

Czesc.I ja napisze troche o sobie.Absolwent AWF zawod trener piłki recznej i nauczyciel wf.Praktyka zawodowa w wyuczonym fachu 0.Od 1983 maluje statki.Na poczatku robotnik a od 12 lat kierownik kontraktow/rynek niemiecki/Jak ktos ma cos do pomalowania /ale to cos musi rdzewiec bo nie malowałem nigdy kuchi ani pokojow/ i ma jakis problem to chetnie pomoge.Od 10 lat jestem w BRD-Papenburg jak ktos znajdzie na mobile albo autoscucie 24 jakies autko niedaleko to pojade obejrzec i potargowac.Miło nalezec do Waszej kompanii.

#60 OFFLINE   Maro

Maro
  • 4 000 postów
  • Dołączył: 12-05-2006
  • Województwo: dolnośląskie
  • Auto: Omega A
  • Silnik: 1.8 18NV gaźnik

Napisany 18 grudnia 2006 - 18:21

ale to cos musi rdzewiec bo nie malowałem nigdy kuchi ani pokojow

To ja zamawiam malowanie Omegi :)

Ale jak będziesz w Gdańsku :D