zamknijW ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies .. czytaj więcej
Opel Omega Forum - Omega Klub Polska sprawdzone porady wyszukaj opel omega chat opel omega strona klubowa omega klub polska opel omega forum opel omega forum

Wróć   Omega Klub Polska - Forum > Forum Główne > Sprowadzenie Omegi, cło, akcyza,Rejestracja, Ubezpieczenia OC,AC,NNW

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 15-06-2011, 11:41   #11
mbobik
1-szy v-ce Prezes od SB

Województwo: pomorskie
Auto: Nie mam Omegi
Domyślnie

Nic mi nie wiadomo o jakimś "wariancie", natomiast wiem, że konsultanci Allianz to swoją wiedzą nie grzeszą.
Mezczyzna mbobik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-2011, 15:31   #12
cruel
nawet gdy będę kroczył...

Województwo: łódzkie
Auto: Omega B FL'00 Pb+LPG manual
Silnik: 2.2 16v Y22XE (144 KM)
Domyślnie

Czegoś nie rozumiem, możne nie bardzo w temacie jestem. Parę dni temu ubezpieczyłem autko, AC, OC, Assistance, NW, OC w życiu prywatnym + ubezpieczenie mieszkania, autko jest na mnie i na ciotkę, która jest współwłaścicielem i mam jej zniżki, które po roku przeszły na mnie. Więc mam 60 % zniżki. Nikt mi nic nie mówił ze są jakieś zwyżki. Za komplet ubezpieczenia zapłaciłem 1325 zł, więc wydaje mi się że całkiem dobra oferta, biorąc pod uwagę że w zeszłym roku w tej samej firmie płaciłem 1875zł.
Mezczyzna cruel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-06-2011, 16:02   #13
mbobik
1-szy v-ce Prezes od SB

Domyślnie

Quote Napisał cruel [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
mam jej zniżki, które po roku przeszły na mnie.

Nie ma czegoś○ takiego jak przechodzenie zniżek, za każdy rok należy Ci się 10% zniżki, a nie od razu 60%. W tym wypadku ktoś poprostu przyznał zniżki z polisy poprzedniej a nie sprawdził Twojej historii ubezpieczenia. Masz wykupione AC, licz się z tym że jak kiedyś dojdzie do jakiejś szkody to będą chcieli od Ciebie zaświadczenie na to 60% a jak nie przedstawisz to mogą odmówić Ci wypłaty odszkodowania.
stare 16-06-2011, 20:27   #14
cruel

Domyślnie

Nie wiem jak jest z tym przechodzeniem, może coś źle napisałem. Ogólnie ciotka tez figuruje w ubezpieczeniu i jest 60% zniżki, bo to są jej zniżki. Nie ma tu jakiś kombinacji, wszystko jest tak jak być powinno, a z załatwianiem szkody z AC nie ma żadnych problemów, nie robili żadnych problemów.
stare 17-06-2011, 00:19   #15
DaVePGN

Województwo: wielkopolskie
Nadwozie: Kombi
Domyślnie

Quote Napisał mbobik [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Nie ma czegoś○ takiego jak przechodzenie zniżek, za każdy rok należy Ci się 10% zniżki, a nie od razu 60%.

Na poczcie tak jest.
Mezczyzna DaVePGN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2011, 00:54   #16
andzg

Województwo: lubuskie
Auto: Omega B FL'03 Pb automat
Silnik: 3.2 V6 Y32SE (218 KM)
Domyślnie

Quote Napisał cruel [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Nie wiem jak jest z tym przechodzeniem, może coś źle napisałem. Ogólnie ciotka tez figuruje w ubezpieczeniu i jest 60% zniżki, bo to są jej zniżki. Nie ma tu jakiś kombinacji, wszystko jest tak jak być powinno, a z załatwianiem szkody z AC nie ma żadnych problemów, nie robili żadnych problemów.

w jakiej firmie Ci tak policzyli?
jaka wersja AC?
Mezczyzna andzg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2011, 09:28   #17
cruel

Domyślnie

Ergo Hestia, nie znam się na tym jakie AC, sprecyzuj pytanie to odpowiem.
stare 17-06-2011, 12:00   #18
mbobik
1-szy v-ce Prezes od SB

Domyślnie

Wcześniej pisałeś, że jesteś sam, a teraz że jest ciotka, więc zniżki są ciotki, a nie Twoje.

Quote Napisał DaVePGN [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Na poczcie tak jest.

Uwierz mi, że nigdzie tak nie ma, ale to się okazuje dopiero w momencie szkody. Zaczynają się dopłaty i teksty w stylu " proszę okazać zaświadczenie na min 6 lat przebiegu OC".
stare 17-06-2011, 19:26   #19
FOTON
Była sobie belka :D

Województwo: nie mieszkam w Polsce
Domyślnie

autko jest na mnie i na ciotkę, która jest współwłaścicielem i mam jej zniżki, które po roku przeszły na mnie. Więc mam 60 % zniżki.

Możecie wierzyć lub nie, ale ja będąc u ubezpieczyciela i przedłużając ubezpieczenie, pani wspomniała mi, że mam 60 % zniżki, bo zniżki przeszły ze współwłaściciela.

Co ciekawe to auto ubezpieczałem rok temu, a współwłaściciel miał auto na siebie tylko 3 lata wcześniej (więc nie mógł osiągnąć 60 % zniżek), a ja miałem auto na siebie ale sprzedałem 3 lata temu i miałem przerwę 3 lata w ubezpieczeniu.

Towarystwo ubezpieczeniowe to Warta

Dlatego warto się dowiedzieć jak to jest z tymi zniżkami.

Tez mi pani powiedziała, że w Warcie otrzymuję 60 % zniżek na starcie ale zwaracają bardzo uwagę czy "szkoda" była (w zeszłym roku miałem podobną stawkę OC tylko miałem jeszcze NW i Assistance), więc suma ubezpieczenia była inna
Mezczyzna FOTON jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-2011, 21:55   #20
paskudny

Województwo: kujawsko-pomorskie
Domyślnie

Uwierz mi, że nigdzie tak nie ma, ale to się okazuje dopiero w momencie szkody. Zaczynają się dopłaty i teksty w stylu " proszę okazać zaświadczenie na min 6 lat przebiegu OC".

Dokładnie.Ja musiałem udokumentować 8 lat bezwypadkowego OC żeby dostać 60% zniżki na AC w PZU
Mezczyzna paskudny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
wspolwlasciciel

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania