zamknijW ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies .. czytaj więcej
Opel Omega Forum - Omega Klub Polska sprawdzone porady wyszukaj opel omega chat opel omega strona klubowa omega klub polska opel omega forum opel omega forum

Wróć   Omega Klub Polska - Forum > Technika > CB + Navigacja

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 27-03-2011, 21:37   #1
gregoryGJ

Województwo: śląskie
Auto: Omega B'96 Pb automat
Silnik: 2.5 V6 X25XE (170 KM)
Domyślnie Sony NV-U93TC

Witam
Chciałbym zaktualizować mapy w nawigacji Sony NV-U93TC Może ktoś taka posiada i wie gdzie można to zrobić i za ile, bo do niedawna z tego co wiem były problemy z mapami do niej.
Mezczyzna gregoryGJ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2011, 22:53   #2
seven

Województwo: lubelskie
Auto: Omega B'98 Pb+LPG automat
Silnik: 3.0 V6 X30XE (211 KM)
Domyślnie

Witam. Mapy do tej nawigacji masz tu [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować] Ale nie oplaca sie ich kupowac bo sa z drugiej polowy roku 2009. Akurat mam te mapy.Rewelacji nie ma ale da sie na nich jezdzic.
Mezczyzna seven jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2011, 09:29   #3
rafi195
tylko 2.5TD :)

Województwo: małopolskie
Auto: Omega B'96 Diesel manual
Silnik: silnik po tuningu
Domyślnie

to trza ja odblokować i AM będzie śmigać aż miło..
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Mezczyzna rafi195 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-03-2011, 21:29   #4
gregoryGJ

Domyślnie

Dzięki za linki. przeczytałem instrukcje i nie jest wszystko dla mnie zrozumiałe. Dodatkowo po postach innych użytkowników widzę, że nie wszystkim się to udało. Może jest ktoś na forum co sobie z tym poradzi ewentualnie zna jakieś punkty gdzie się zajmują takimi rzeczami w Częstochowie lub okolicach.
stare 28-03-2011, 22:11   #5
rafi195

Domyślnie

Ja tez tak myślałem za pierwszym razem ale nic trudnego.. dasz radę.. akurat z tym modelem nie miałem do czynienia to nic nie podpowiem.pozdrawiam.
stare 29-03-2011, 13:05   #6
szymanski

Województwo: dolnośląskie
Auto: Omega B'96 Diesel automat
Silnik: 2.5 TD X25DT (130 KM)
Domyślnie

witam,jest to bardzo proste.Tu są namiary na Allegro do człowieka który się tym zajmuje.kosz jest symboliczny a cala instrukcje jak to zrobić dostaniesz od niego a w razie problemów pomaga i udziela wszelkich informacji.Polecam,ja u niego zakupiłem program i działa super a tez miałem wiele wątpliwości czy sobie poradzę.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Ostatnio edytowane przez szymanski ; 29-03-2011 o 13:07 Powód: scalono automatycznie - używaj funkcji Edytuj
Mezczyzna szymanski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2011, 18:54   #7
rafi195

Domyślnie

Jest to to samo jak zapisze się do forum które podałem..i tam też pomogą..a ten gość z allegro nie robi nic innego jak korzysta z forumowych poradników jak odblokować ..nie ma różnicy..i najlepsze to jak pisze.. udziela gwarancji...jasne my zrąbiemy swoje navi jego programem a on nam odda kasę za zepsuty sprzęt fajnie.
stare 29-03-2011, 20:43   #8
szymanski

Domyślnie

Witam,ja gościa nie bronie ani nie reklamuje.Korzystałem z jego oprogramowania na dwu nawigacjach i nie miałem nigdy problemu.Sprawa odblokowania jest dziecinnie prosta i nie jest żadna tajemnica jak to zrobić,wpisując w przeglądarkę znajdziesz od raz ale należy dodać ze aby wgrać inny program np AutoMape lub IGO8 należny zmienić oprogramowanie a takiego nie znajdziesz na tym forum.Samo odblokowanie nic nie zmieni,musisz mieć odpowiedni program aby zadziałały inne mapy.Ja tez raz juz kupiłem oprogramowanie u tych magikow co za 40 pln sprzedają i obiecują cuda. Musze się z z tym opisem zgodzić bo faktycznie później dzieją się cuda z tymi. Sprawdziłem działanie na swojej navi i działa w 100%.
stare 29-03-2011, 20:43   #9
gregoryGJ

Domyślnie

Wielkie dzięki za info i mam jeszcze pytanie. Po odblokowaniu Navi nie będzie dotychczasowej mapy? Musze Ściągnąć np. Automape i wrzucić ją do Navi i będzie śmigać
stare 29-03-2011, 20:54   #10
szymanski

Domyślnie

Jak postąpisz zgodnie z instrukcja stare oprogramowanie zapiszesz sobie na kompie i w każdej chwili będziesz mógł powrócić do wersji pierwotnej.Jak chcesz to wyślij mi swój prywatny e-mail to wyśle ci instrukcje jak to się robi. Ta instrukcja wyjaśnia krok po kroku jak to zrobić,mam jeszcze program tego gościa z Allegro ale na navi 3,5" ale odblokowanie jest takie samo tylko nakładka na 4,8" jest inna.
Odpowiedz

Tagi
nvu93tc, sony

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania