zamknijW ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies .. czytaj więcej
Opel Omega Forum - Omega Klub Polska sprawdzone porady wyszukaj opel omega chat opel omega strona klubowa omega klub polska opel omega forum opel omega forum

Wróć   Omega Klub Polska - Forum > Technika > LPG

stare 06-11-2010, 00:47   #31
Miro1956

Województwo: dolnośląskie
Auto: Omega B'98 Pb+LPG manual
Silnik: 2.0 16v X20XEV (136 KM)
Domyślnie

Wiem kolego Robercie,do tej pory przede wszystkim jezdzillem i jezdze drugim dieslem.Bylem dzisiaj u niego to powiedzial ze ten co wypisuje faktore zrobil pomylke ale ze to taki sam przekaznik glowny.Co do wycieku to twierdzi ze jak ktos zakladal inst.gazowa to cos tam nachrzanil i trzeba to poprawic,ale to sporo roboty.Tak ze podziekowalem mu za robote,bo jak za wymiane przekaznika wziol 15 zl to chyba za ta przerobke wezy skasowal by mnie z 200 zl hehe

Robercie napisz mi prosze gdzie szukac tego zaworu trojdroznego i jak wyglda,bo plyn schodzi mi do samego dna zbiornika wyrownawczego i chyba przestaje cieknac.

Ostatnio edytowane przez Miro1956 ; 06-11-2010 o 00:49 Powód: scalono automatycznie - używaj funkcji Edytuj
Mezczyzna Miro1956 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2010, 17:00   #32
__Robert__

Województwo: zachodniopomorskie
Auto: Nie mam Omegi
Nadwozie: Nie omega
Domyślnie

Zawór jest zasilnikiem, jak wjedziesz na kanał to go zobaczysz, a wygląda tak:[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]. Zobacz czy nie cieknie, tylko musisz włączyc silnik, żeby byo ciśnienie.
Mezczyzna __Robert__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2010, 22:11   #33
Miro1956

Województwo: dolnośląskie
Auto: Omega B'98 Pb+LPG manual
Silnik: 2.0 16v X20XEV (136 KM)
Domyślnie

Dzieki Robert,teraz juz wszystko wiem,a ten mechanik chyba zas szukal kasy i sie przeliczyl bo moje zadne auto nie wjedzie na jego kanal.Mam tylko maly problem ze nie znam sie na benzynie bo jak wspominalem wczesniej zawsze jezdzilem dieslami i wiem co i gdzie go boli.Internet to wspanialy wynalazek.Pozdrawiam.
Mezczyzna Miro1956 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
problem, zaplonem

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania