zamknijW ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dla plików cookies .. czytaj więcej
Opel Omega Forum - Omega Klub Polska sprawdzone porady wyszukaj opel omega chat opel omega strona klubowa omega klub polska opel omega forum opel omega forum

Wróć   Omega Klub Polska - Forum > Technika > Car - Audio i Video

stare 23-05-2010, 15:07   #1
jfk123

Województwo: lubelskie
Auto: Omega B'99 Diesel manual
Silnik: 2.5 TD X25DT (130 KM)
Domyślnie Jakie głosniki na tył? Omega B

Witam jakie polecacie mi glosniki do tylnych drzwi? Aby to jakos gralo i pasazer tez mial przyjemnosc ze sluchania muzyki bo teraz to ledwo slychac albo pierdza.
Mezczyzna jfk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 15:19   #2
Benuś
x30ben

Województwo: pomorskie
Auto: Omega B'99 Pb manual
Silnik: 3.0 V6 X30XE (211 KM)
Nadwozie: Sedan
Domyślnie

ile $$ chcesz na nie przeznaczyć?
jakie masz radio?

ZWYKŁY MODERATOR
Mezczyzna Benuś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 18:15   #3
jfk123

Domyślnie

Radio mam seryjne a kaski cos do 150 złotych.
stare 23-05-2010, 18:51   #4
klimi
Kulam się megane scenic

Województwo: mazowieckie
Auto: Nie mam Omegi
Domyślnie

Jak masz seryjne radio to rewelacji nie będzie
Wydaje mi się że magnaty w tej cenie będą grały przyzwoicie. Na lepsze nie ma sensu kasy wydawać, chyba że radio zmienisz
Mezczyzna klimi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 19:03   #5
paszeko

Województwo: śląskie
Auto: Omega B FL'01 Pb manual
Silnik: 2.6 V6 Y26SE (180 KM)
Domyślnie

Quote Napisał jfk123 [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Witam jakie polecacie mi glosniki do tylnych drzwi? Aby to jakos gralo i pasazer tez mial przyjemnosc ze sluchania muzyki bo teraz to ledwo slychac albo pierdza.

zmien radio i wystarczy jak do przodu dasz dobre glosniki..juz bedzie roznica

Ostatnio edytowane przez paszeko ; 23-05-2010 o 19:04 Powód: scalono automatycznie - używaj funkcji Edytuj
Mezczyzna paszeko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 19:04   #6
klimi
Kulam się megane scenic

Domyślnie

Quote Napisał paszeko [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
zmien radio i wystarczy jak do przodu dasz dobre glosniki..juz bedzie roznica

Bez wygłuszenia tapicerka będzie "grała".
stare 23-05-2010, 22:48   #7
jfk123

Domyślnie

No wlasnie o to chodzi, ze dzis juz tapicerke z tylu ladnie wygluszylem i przydalyby sie lepsze glosniki do tego Z przodu gra mi calkiem dobrze, chodzi mi o tyl aby pasazerowie mieli lepsze wrazenia podczas pozdrozy..

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Czy taka tube podlacze pod seryjne radio?

Radio to Delco CDR500

Ostatnio edytowane przez jfk123 ; 23-05-2010 o 23:11 Powód: scalono automatycznie - używaj funkcji Edytuj
stare 24-05-2010, 01:33   #8
klimi
Kulam się megane scenic

Domyślnie

Quote Napisał jfk123 [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]

Czy taka tube podlacze pod seryjne radio?

Radio to Delco CDR500

Takie coś będzie buczeć a nie grać.
stare 24-05-2010, 04:38   #9
Payatz
The Darkness Age Has Come

Auto: Omega B'97 Pb+LPG manual
Silnik: 2.5 V6 X25XE (170 KM)
Domyślnie

Tą tubkę sobie daruj, BTW rozwalający opis aukcji: MOC P.M.P.O 1600WATTSS - nie wiem co to jest wattss, ale domyślam się o co chodziło autorowi A PMPO to taki parametr który nic użytecznego dla Ciebie nie wnosi

Wracając do tematu - jak chcesz podłączyć jakąkolwiek tubę, musisz zacząć od wzmacniacza i pasywnej tuby. Albo robisz to dobrze, albo wcale. Co do fabrycznych radyjek i ich jakości to nie bierz sobie do serca opinii kolegów, bo można je zmusić do eleganckiego grania bez większych kombinacji jeśli masz dobre głośniki. Ja na Hertzach DSK165 na fabrycznym CCR600 i wzmacniaczu oplowskim (nie wiem skąd, 6kanałowy) osiągnąłem dokładnie takie mięso jakie oczekiwałem (w rocku, techno wymagałoby jeszcze znacznie bardziej wypaśnego zestawu ze względu na dużą ilość basów).

Ekspertem nie jestem ale doświadczenie nauczyło mnie jednego. W car audio jak nie wydasz to nie zagra. Nawet te Hertze DSK to jakaś tam podstawowa półka tej firmy, a kosztują 280 bez przesyłki.

Dodatkowo w drzwiach tył głośniki są mniejszej średnicy niż z przodu (o cal bodajże), więc basu konkretnego się tam nie osiągnie.
Mezczyzna Payatz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2010, 14:09   #10
paszeko

Auto: Omega B FL'01 Pb manual
Silnik: 2.6 V6 Y26SE (180 KM)
Domyślnie

Quote Napisał Payatz [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą widzieć linki Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]
Tą tubkę sobie daruj, BTW rozwalający opis aukcji: MOC P.M.P.O 1600WATTSS - nie wiem co to jest wattss, ale domyślam się o co chodziło autorowi A PMPO to taki parametr który nic użytecznego dla Ciebie nie wnosi

Wracając do tematu - jak chcesz podłączyć jakąkolwiek tubę, musisz zacząć od wzmacniacza i pasywnej tuby. Albo robisz to dobrze, albo wcale. Co do fabrycznych radyjek i ich jakości to nie bierz sobie do serca opinii kolegów, bo można je zmusić do eleganckiego grania bez większych kombinacji jeśli masz dobre głośniki. Ja na Hertzach DSK165 na fabrycznym CCR600 i wzmacniaczu oplowskim (nie wiem skąd, 6kanałowy) osiągnąłem dokładnie takie mięso jakie oczekiwałem (w rocku, techno wymagałoby jeszcze znacznie bardziej wypaśnego zestawu ze względu na dużą ilość basów).

Ekspertem nie jestem ale doświadczenie nauczyło mnie jednego. W car audio jak nie wydasz to nie zagra. Nawet te Hertze DSK to jakaś tam podstawowa półka tej firmy, a kosztują 280 bez przesyłki.

Dodatkowo w drzwiach tył głośniki są mniejszej średnicy niż z przodu (o cal bodajże), więc basu konkretnego się tam nie osiągnie.

kolega ma do wydania 150pl wiec nie wiem co mu doradzic
Mezczyzna paszeko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
głosniki, jakie, omega, tył

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania