PDA

Zobacz pełną wersję : Regulacja po wymianie rozrzadu??

sirchaser
14-09-2006, 14:04
Witam,

jakis miesiac temu zmienilem rozrzad. Zastanawiam sie czy jest po tym potrzebna jakas dodatkowa regulacja czegos, czy serwis juz to musial zrobic??
Moze mi sie wydaje, ale chyba po wymianie rozrzadu, oma dluzej kreci zanim odpali.

fotozen
14-09-2006, 15:35
Fachowcem nie jestem ale czy auto jest wyczuwalnie słabsze, czy tylko dłużej kręci?

sirchaser
14-09-2006, 16:00
dluzej kreci.A slabsze nie jest bo nawet zaczelo palic gumy:)Nie odczulem zeby bylo slabsze.

Piterek
14-09-2006, 16:05
sirchaser, nic się nie reguluje po wymianie rozrządu

jedynie mogli Ci założyć o jeden ząb źle, ale myślę, że jest to mało prawdopodobne

fotozen
14-09-2006, 17:53
jedynie mogli Ci założyć o jeden ząb źle, ale myślę, że jest to mało prawdopodobne
Z tego co mi wiadomo jakby się kopnęli o jeden ząbek to by sirchaser czuł, że auto słabiutkie jest ;-)

Piterek
14-09-2006, 18:15
Z tego co mi wiadomo jakby się kopnęli o jeden ząbek to by sirchaser czuł, że auto słabiutkie jest ;-)

moglo by być słabsze, mogo by też wystapic zjawisko spalania stukowego

marcin
14-09-2006, 18:45

moglo by być słabsze, mogo by też wystapic zjawisko spalania stukowego
możesz to rozwinąć? jakie są tego objawy?

GARY
14-09-2006, 20:27
jak sie ktos pomylil o jeden zabek to odczujesz to podczas jazdy