PDA

Zobacz pe軟 wersj : ch這dniczka oleju pod zderzakiem

robob
14-08-2008, 13:55
w moim zbiorniczku wyr闚nanczym pojawi si olej w omedze b 2,5 mv6.przyczyn tego by豉 ciekn帷a ch這dniczka oleju.koszt nowej ch這dniczki 1260z u篡wki 200-300z zamiennik na allegro 250z.z stwierdzi貫m 瞠 nie wydam przesz這 tysi帷zka na now a z u篡wkami wiadomo jak bywa pomijam juz zamiennik.w garazu mia貫m prawie nowa ch這dniczke oleju od hundaja h 100.zarobi貫m ko嚧wki naprzewody i ch這dniczke ojelu wystawi貫m z przodu pod zderzak.co s康zicie o mojej przer鏏ce,czy ojej nie bedzie zbytnio ch這dzony.czekam na wasze opinie

beast
14-08-2008, 14:09
pomijam juz zamiennik

blad. ten zamiennik mam poprawione wady oryginalu..

w garazu mia貫m prawie nowa ch這dniczke oleju od hundaja

prawie nowa czyli uzywana

a z u篡wkami wiadomo jak bywa

czy nie bedzie za zimno ciezko stwierdzic, V6 nie jest tak wysilonym silnikiem 瞠by potrzeba byla montowana chlodniczki -ale to moje zdanie. zabezpiecz tylko jakos zeby kamienie czy cos ci zaraz dziury nie zrobily

robob
15-08-2008, 17:58
zgadzam si ze ch這dniczka jest bardziej narazona na uszkodzenia mechaniczne,plusem jest lepsze ch這dzenie oleju.a u篡wke prawie now sam eksploatowa貫m wi璚 jestem jej pewny :cool: .nie jestem w stanie je盥zi z kompresorem i sprawdzac cisnieniem czy nie leci,tym bardziej wymiana takiej h這dniczki chwile trwa.